Vystavovatelé

Vystavovatelé a prodejci na Edumánii

Stánek Anety Štěpánkové
Informační stánek k podpoře dětské samostatnosti.

Seva
Jsme českým rodinným výrobcem stavebnic a vědomostních her pro děti.
Naší prioritou je poskytovat rodičům i dětem kvalitní hračky, dále je rozvíjet, a pokračovat tak v rodinné tradici již třetí generaci. Naším cílem je rozdávat dětem radost z hraní, přinášet nové podněty, rozvíjet jejich zájmy i zručnost. V našich stavebnicích totiž vidíme nástroj pro rozvoj dětské tvořivosti, hravosti, prostorové představivosti i konstrukčních schopností.
https://www.seva-czech.cz

Herní zóna
Hry pro malé i velké
www.hodinah.cz/aktivity/nabizime

Hodina H
Nezisková organizace s cílem vytvářet příležitost pro rozvoj dětí a mládeže prostřednictvím zajímavých aktivit, spolupráce s rodiči, podpora aktivního stárnutí, rozvoj místní komunity.
www.hodinah.cz
www.facebook.com/oshodinah

Ježpodi
Pod názvem Ježpodi se skrývá malá rodinná firma, která sídlí v samém srdci Českého krasu. Vše, co prodávají, také vyrábějí. Zaměřují se na dřevěné hračky a didaktické pomůcky s prvky Montessori. Jsou velcí fandové Hejného metody hravé výuky matematiky. Vše testují na vlastních dětech, chtějí, aby výrobky nejen bavily, ale i učily. Snaží se rovněž o designový vzhled, protože estetická stránka je pro ně velice důležitá. Jejich heslem je citát Alberta Einsteina: "Hra je nejvznešenější formou poznávání."

Knihkupectví U Vrány Pelhřimov
Obyčejně neobyčejné knihkupectví v ulici Růžové.

Kreativní koutek
Placky a náramky.

MAS Šipka
Místní akční skupina Šipka (MAS Šipka) je zapsaný spolek, který spojuje obce, firmy, neziskové organizace a občany z Pelhřimova a jeho okolí a společně se snaží o rozvoj tohoto území. MAS Šipka byla založena v roce 2004 a v současné době ji tvoří 28 obcí a téměř 24 tis. občanů. V součastnosti pracujeme na projektu Místního akčního plánování vzdělávání na území ORP Pelhřimov, podporujeme rozvoj vzdělávání na území Pelhřimovska prostřednictvím projektu MAPII a spolupořádáme Edumánii.

Muzeum Vysočiny Pelhřimov
Muzeum Vysočiny Pelhřimov, p. o. je odbornou vědeckou institucí, která se zaměřuje na sbírkotvornou činnost, péči o sbírky, výstavní činnost a přednáškovou činnost spojenou s edukací. Zajišťuje přednášky pro školy - MŠ, ZŠ, SŠ, ZUŠ a lektorované prohlídky expozicí, workshopy a doprovodný program pro děti k aktuální výstavě. Více informací na www.muzeumpe.cz.

RADOSTČÍST.CZ
Tvoříme knížky pro děti, protože nás to baví … a má to smysl. A jaké jsou naše knihy? Něžné, plné fantazie, objevování a radosti ze společně stráveného času. Naše tvorba je přátelská k přírodě, dětem i rodičům. Těšíme se na setkání s Vámi, zatím můžete navštívit www.radostcist.cz.